Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Multimediální jednotka Kenwood DNX7170DABS s připojenou kamerou

Kenwood jednotky jsou plné užitečných funkcí a jsou ideální volbou pokud hledáte mobilní připojení s množstvím AV funkcí. Jednou z nich je zařízení DNX7170DABS obsahující funkci Android Auto a Apple Car Play spolu s možností volitelné externí kamery s předním a zadním pohledem (Dashcam Link). To znamená, že můžete jednoduše nainstalovať Kenwood DRV-N520 jako plně integrované řešení.
Díky vestavěné funkci super HD a HDR, poskytuje DRV-N520 jasné záznamy cesty. Navíc vestavěný G-Force senzor probudí kameru, když je vaše auto zaparkované a může zaznamenat či bylo vaše auto nabourané na parkovišti.

Kenwood DNX7170DABS

Model DNX7170DABS je vybavený super jasným 7" displejem, který vám umožní vychutnat si Apple CarPlay nebo Android Auto v plné 2DIN velikosti. To vám umožní bezpečně využívat mobilní funkce za volantem, příjem hovorů po dobu jízdy, nechat si číst poštu, odesílat/přijímat SMS, mapy/trasy Apple, iTunes hudbu, podcasty a mnoho dalšího. Funkce rychlého nabíjení pomocí 1.5A USB výstupu udržuje baterii vašeho mobilního zařízení v plné kondici.

Kenwood DNX7170DABS

Současné připojení 2 telefonů bezdrátově s hlavní jednotkou je ideální při cestě s rodinou a můžete sdílet hudbu s ostatními v autě. Ale to není všechno, DNX7170DABS je dodávaný s navigací Garmin, DVD jednotkou a DAB+ rádiem. Zábavné možnosti jsou obrovské!

Související produkty

Pošlete článek známému