Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Obklopte se zvukem s pomocí sluchátek Kenwood

Tradiční výrobce Car a Home Hifi elektroniky Kenwood představil nové produkty, kterými se bude letos pyšnit. Nechybí mezi nimi ani troje nová sluchátka – sluchátka na uši KH-KR 900 a dvoje sluchátka do uší KH-CR 500 a KH-SR 800. Poslední jmenovaná by měla potěšit hlavně sportovce. Pojďme se na ně tedy podívat blíže.
KH-KR900
Tato sluchátka jsou vlajkovou lodí nové řady sluchátek Kenwood. Byla navržena tak, aby poskytovala dokonale kvalitní zvuk, komfort při dlouhodobém nošení a zároveň umožnila uživateli najít okamžik klidu a ticha v hektickém světě.  Sluchátka dědí designový koncept po vysoce oceňovaných audio systémech Kenwood a jejich kvalitní zvuk můžeme popsat jako “otevřený a detailní”. Sluchátka produkují vzrušující basy s jasnými středy a výškami. Kombinace čtyř ladících portů, kterou Kenwood nazval “Quad Duct Engine”, poskytuje vyváženou odezvu nízké frekvence. Komfort a skvělou izolaci zvuku zajišťuje paměťová pěna, z níž jsou vyrobeny náušníky. Pěkně vycpané náušníky sedí pohodlně na uších a most udržuje sluchátka pevně, ale lehce, na hlavě.

Zároveň tato sluchátka skvěle spolupracují s našimi smartphony. Na plochém, neuzlujícím se kabelu je jednotlačítkový ovladač se zabudovaným mikrofonem, který vám umožní přijmout telefonní hovory. Je kompatibilní s telefony iPhone® nebo Android™.

Odpojitelný kabel, skládací design a přenosný váček z nich navíc dělá skvělého společníka na cesty.

Kenwood KH-KR900

KH-CR500
Tato sluchátka do uší, navržená v podobném stylu jako předešlá, skvěle sedí v uších a nabízí zvuk dosahující kvality sluchátek na uši a to hlavně díky spojení vysoké hustoty materiálu a konstrukci bass portu. Plochý kabel, se stejně jako u KH-KR900 nezamotá a taktéž ke sluchátkům patří jednotlačítkový ovladač s mikrofonem na uskutečňování telefonních hovorů u iPhone® nebo Android™.

Ke sluchátkům patří i špunty z pěnové hmoty a silikonu ve třech velikostech a pouzdro na bezpečné přenášení sluchátek.

Kenwood KH-CR500

KH-SR800
Jsou sluchátka do uší se stylem podobným dvěma předchozím modelům, která jsou navržena pro potěchu sportovcům. Pivot Motion Fit zajistí, že sluchátka zůstanou pevně v uchu i při běhu nebo posilování v tělocvičně.
Není třeba se obávat ani deště, sluchátka jsou voděodolná a mají také v plochém, nemotavém kabelu zabudovaný ovladač a mikrofon odolný proti postříkání. Stejně jako u předchozích modelů je zde tedy zabezpečena spolupráce se smartphony iPhone® or Android™.

V balení je k dispozici i set špuntů, které redukují úroveň zvuku frekvencí, které generuje silniční doprava. Umožňují tak sportovcům nerušeně poslouchat muziku a zároveň neztratit přehled o okolí.  Vysoká hustota materiálu a kroužek na potlačení vibrací produkuje pevný středobasový zvuk. Hlubokých basů i jasných středů a výšek je dosaženo 10 mm neodymiovými měniči. 

Kenwood KH-SR800

Na závěr stačí snad jen dodat, že sluchátka budou dostupná ve dvou barvách, černé a červené.

Pošlete článek známému