Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

UNBOXING: Multifunkční autorádio Kenwood DMX 5020DABS

Michal Čabai

27.10.2021

Věděli jste, že používání telefonů za volantem je podle statistik ještě nebezpečnější než alkohol? Dnes si ukážeme, jak používat mobil za volantem, aniž by to bylo nebezpečné pro vás nebo pro okolí. Vítejte při unboxingu autorádia Kenwood DMX 5020DABS.

Autorádio Kenwood nám nabízí dotykový displej s jednoduchým ovládáním. Na tomto displeji si můžete nastavit svítivost podle vaší chuti a také má speciální ochranu, což zajišťuje kvalitní viditelnost a zabrání otiskům prstů. Kenwood má také jednu obrovskou výhodu, kterou je zrcadlení obrazovky. Rádio si můžete propojit se smartfony od Apple a Samsungu, pomocí kabelu nebo funkce Bluetooth. Vysvětlíme si i ovládání rádia, ukážeme si, jaké doplňky k rádiu dostanete a k čemu slouží, a také si představíme mnoho výhod a funkcí, které vám toto rádio nabídne.

Za příznivou cenu si můžete koupit zajímavého spolucestujícího s mnoha funkcemi, který vám pomůže nejen při telefonování, ale i při bezpečnosti silničního provozu. Celý unboxing si můžete vychutnat na kanálu Magazínu Vždy zde:

 

Související produkty

Pošlete článek známému